גרניק

הרצון לנקות כל סוג של לכלוך עלול להציב אתכם בפני בעיות לא פשוטות שבהן תצטרכו להתמודד גם עם לכלוך עיקש שמסרב לרדת.

מכונות שטיפה בלחץ או בשמה המקצועי גרניק תספק לכם את הפתרון הטוב ביותר למאבק שלכם עם כל סוג של לכלוך המסרב לרדת.

מכונות שטיפה מהסוג הזה מתאימות למגוון רחב של משימות ניקוי כאשר בין היתר ניתן לנקות איתן חצרות, רכבים.

אנו חברת ר.ת. סחר מכונות בע"מ מתעסקים בייבוא ומכירה של גרניקים, כך שאם נמאס לכם להיאבק עם כתמים שמסרבים לרדת, הגעתם למקום הנכון.
מהיום אין שום כתם או לכלוך שלא יוכל לרדת, פנו אלינו ואנו נדאג להתאים לכם גרניק אשר יענה בדיוק לצרכים ולדרישות שלכם.

כיצד בוחרים גרניק מתאים עבורכם?

אחת מהשאלות השכיחות ביותר שכל לקוח שואל אותנו זה כיצד תוכלו לדעת כי אתם בוחרים גרניק אשר מתאים בדיוק לצרכים שלכם? ישנם כמה אלמנטים שחשוב מאוד לשים אליהם לב כאשר בוחרים גרניק. בחירה נכונה של מכונת שטיפה תגרום לכם להשתמש בה בצורה הנכונה, וגם להשיג את התוצאות שאתם מכוונים להשיג בסופו של יום. אם נסתכל על התמונה הכוללת, הדבר החשוב ביותר זה שתשיגו את התוצאה הראשית שעבורה רכשתם את המכונה.

לחץ המים שהמכונה מייצרת: אנשים רבים לא יודעים אך לחץ המים שהמכונה מפיקה היא אחד מהדברים החשובים ביותר שכדאי לכם לבדוק. לשימוש בייתי רצוי לבחור מכונה שלחץ המים שלה נע בין 180 בר ועד 500 בר לעבודות קצת יותר מיוחדות. לחץ המים הזה יהיה יעיל לרוב השימושים הבייתים, כך שאתם ברוב המקרים תוכלו להכתיר את המשימה שלכם בהצלחה. מנגד לשימוש תעשייתי הלחץ המומלץ נע בין 190 ועד ל-250 בר.

גרניק הפתרון היעיל והחסכוני ביותר!

לא מעט אנשים מעדיפים לעבוד עם צינור מים על מנת לנקות מקומות מסוימים בבית או בגינה, אך בבחירה של גרניק אתם משיגים שתי יתרונות  חשובים אשר לא קיימים בשטיפה עם צינור. ראשית לחץ המים אותה מפיקה מכונת שטיפה בלחץ תהיה הרבה יותר גבוהה מאשר לחץ המים שאותו מפיק הצינור. מהסיבה הזאת יכולת הניקוי של כל גרניק תהיה הרבה יותר יעילה מאשר ניקוי זהה המתבצע בעזרת צינור. אנו בחברת ר.ת. סחר מכונות שטיפה בע"מ נתאים לכם מכונות שטיפה בלחץ אשר עונות בדיוק לצרכים וליכולות הכלכליות שלכם.

יתרון נוסף של גרניק על פני צינור שטיפה רגיל זה החיסכון הרב. שימוש בצינור רגיל יכול להעביר עד 50 ליטרים של מים בדקה אחת של שימוש רצוף. גרניק לצורך ההשוואה מעביר עד 15 ליטרים של מים בדקה אחת של שימוש רצוף, והתוצאות שתשיגו יהיו הרבה יותר משמעותיות בהשוואה לשימוש בצינור. גם יוצא שאתם מצליחים לחסוך לא מעט כסף, דבר חשוב מאוד בראייה לטווח הרחוק.

מהיכן ניתן לרכוש גרניק?

החלטתם כי ברצונכם לרכוש או להשכיר גרניק?  ראשית מדובר בהחלטה נבונה אשר תעזור לכם להשיג את התוצאות הטובות ביותר בעת ניקוי של כל סוגי המשטחים. כעת אתם צריכים לבחור מהיכן תוכלו לרכוש גרניק איכותי אשר יעמוד בדיוק בדרישות ובשאיפות שלכם.

אנו חברת ר.ת. סחר מכונות שטיפה בע"מ מייבאים גרניקים איכותיים המגיעים היישר מחברת IDROPAVESE מאיטליה. מדובר באחת מהחברות המובילות באירופה לייצור של מכונות שטיפה בלחץ. אצלנו תוכלו למצוא את כל סוגי מכונות השטיפה, כך שאנו נדאג להתאים את מכונת השטיפה לצרכים ולדרישות שלכם. אצלנו תוכלו למצוא מכונות שטיפה המיועדות למשתמש הממוצע וגם למשתמשים כבדים המעוניינים להפעיל את המכונה ברוב שעות היממה. בסופו של יום אתם צריכים להרגיש כי יש מי שעומד מאחוריכם ותומך בכם לאורך כל הדרך, ואנו נשמח לעשות זאת.

קבל הצעת מחיר