צריכים עזרה? השאירו פרטים ונשמח לעזור!

איך בוחרים מכונת שטיפה בלחץ מים?

אנחנו אוהבים להקפיד על ניקיון הסביבה הטבעית שלנו, הבית, המחסן או הגינה. אבל מה לעשות שלא פעם אנו נתקלים בלכלוכים שפשוט אי אפשר לשטוף בקלות באמצעות חומרי ניקוי רגילים, דוגמת רגבי אדמה הנמצאים בין סדקי הריצוף של הגינה הפרטית או לכלוך רב שהצטבר במחסן לאורך זמן רב. לסוגי לכלוך מורכבים אלה ואחרים קיים פתרון יעיל במיוחד – מכונת שטיפה בלחץ מים. מכונת שטיפה חזקה ואיתנה מתאימה לא רק לבתים, אלא גם לעסקים שונים כמו מוסכים, משרדים, בתי חולים וכדומה. רק חשוב לדעת לבחור את המכונה המתאימה כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר.


להכיר את היתרונות

לפני שקונים מכונת שטיפה בלחץ מים, כדאי להכיר את כל היתרונות המשמעותיים שלה. דבר ראשון, כפי שהוזכר מקודם, מכונת השטיפה מסוגלת להתמודד עם כתמים קשים במיוחד, ובכך מספקת פתרון ייחודי לבתים ולעסקים. שנית, בעוד שבאמצעות חומרי ניקוי אתם עלולים לקרצף את הכתמים במשך שעות ללא תוצאה ממשית, הרי שמכונת השטיפה מסוגלת להתמודד עם סוגים שונים של לכלוך בקלות ובמהירות. ולבסוף, מכונת השטיפה אינה מצריכה תחזוקה רבה, אם כי חשוב להתייעץ עם מקצוענים כדי לוודא שאתם מתחזקים אותה נכון.


טיפים לבחירת מכונת שטיפה בלחץ מים

על מנת לבחור את מכונת השטיפה הנכונה עבור הדרישות שלכם, כדאי לשים לב לכמה דברים:

 1. איזה שימוש אתם מתכוונים לעשות עם המכונה?
  מכונות שטיפה בלחץ נבדלות זו מזו בפרמטרים רבים, וביניהם בהספק המכונה. כך, מכונות לשימוש ביתי הן בעלות הספק נמוך יחסית של בין 100 ל-160 בר. בעוד מכונות לשטיפה במקומות תעשייתיים פועלות בהספק של 250 או אפילו 350 בר. כדי להפיק את מירב התועלת ממכונה בשטיפת לחץ, חשוב לבחון את הדרישות ואת סוגי הניקיונות הצפויים. לצורך העניין, לא נרצה להשקיע כסף רב עבור מכונה תעשייתית בהספק של 250 בר, כאשר בסך הכול אנחנו רוצים לנקות את החצץ בגינה שלנו.
 2. מכונות שטיפה במים חמים או קרים?
  קיימים שני סוגים עיקריים של מכונות שטיפה: מכונות בלחץ מים חמים או קרים. מכונות שטיפה במים חמים הן בדרך כלל מכונות גדולות ועוצמתיות יותר המיועדות לצורך ניקוי במפעלי תעשייה גדולים. הן פועלות על חשמל, או לחלופין, על מנוע של בנזין או סולר. מכונות אלה מסוגלות להתמודד עם לכלולכים קשים כמו כתמי צבע ושמן, ולכן הן מתאימות כל כך למוסכים ולבתי מלאכה. מכונות שטיפה בלחץ מים קרים, לעומת זאת, מתאימות יותר לניקוי ביתי ולשימוש יום יומי בבתי עסק קטנים. המנוע שלהן קטן יותר מזה של מכונות שטיפה במים חמים, אם כי קיימים סוגים מגוונים של מכונות שטיפה במים קרים, בהתאם לדרישות.
 3. חומרי ניקוי ואביזרים נלווים
  מכונת השטיפה עושה מסייעת לנו לשמור על הניקיון ולהתמודד עם לכלוך מורכב. כדי שהיא תעבוד, יש צורך לתחזק אותה כראוי. קיימים חומרי ניקוי מיוחדים המיועדים למכונות שטיפה, ומומלץ לעיין בעלון הצרכן כדי לדעת לקנות את חומר הניקוי הנכון. כמו כן, למכונת השטיפה מגיעים לא פעם אביזרים נלווים המסייעים לכם להשיג תוצאות טובות יותר, לדוגמה: הליקופטר לניקוי משטחים גדולים, אקדחי ניקוי, אביזרים שנועדו לפתוח סתימות או מיכלי סבון חיצוניים. כדאי להתעניין באביזרים אלה על מנת לשפר את ביצוע המכונה.
 4. כמה שוקלת המכונה?
  מכונות שטיפה בלחץ מסוגים שונים מגיעות במשקלים שונים. לפני שקונים את המכונה, חשוב לבדוק את המשקל שלה. כי רק כך תוכלו להעריך את משך הזמן שבו תוכלו לעבוד עם מכונת השטיפה. יש להביא בחשבון שמשקלן של מכונות שטיפה תעשייתיות הוא רב, ולכן מומלץ לקבל הדרכה לפני שמתחילים להשתמש בהן.
 5. מי מספק לכם את המכונה?
  מכונות שטיפה במים מספקות פתרונות איכותיים, בהנחה שהמכונות עצמן איכותיות ביותר. כדי להבטיח זאת, מומלץ לבחור מכונה מספק מוכר ומקצועי. אם אינכם מכירים אחד כזה, כדאי שתבררו עליו פרטים חשובים כמו כמה שנות ניסיון יש לו בתחום ועם אילו חברות הוא עובד. כמו כן, אחד הדברים המשמעותיים ביותר שכדאי לבחון כאשר בוחרים מכונה, הוא האחריות שמספקים לכם. על פי רוב, ניתן לקבל אחריות של 12 חודשים לפחות, כך שבמקרה של שאלה או אי הבנה, ניתן יהיה לפנות לספק.
 6. להכיר את סוגי המכונות הקיימות
  ישנם סוגים שונים של מכונות שטיפה המותאמות לצרכי הלקוחות, ואותם כדאי להכיר מקרוב. למשל, אם אתם מחפשים מכונת שטיפה חזקה במיוחד במים קרים, תוכלו לבחון את POLO-XL הפועלת על 350 בר. המשאבה כוללת מאפיינים טובים כמו מפסק בטיחות חשמלי אוטומטי, מערכת יניקה המיועדת לחומרי ניקוי, מעטפת ניקל המשמשת נגד קורוזיה ועוד. ואם אתם מחפשים מכונה לשטיפה במים חמים, הכירו את MASTER הפועלת על 200 בר. מכונת שטיפה זו כוללת מאפיינים דוגמת מערכת בעלת רמת זיהום נמוכה, מווסת להבות, משאבה כפולה, ווסת לחץ גבוה, מיכלית דלק דיזל וכדומה. מכונת שטיפה במים קרים לשימוש יום יומי יותר של 150 בר היא מכונת שטיפה SPRING. המכונה מגיעה עם קופסה המיועדת להפעלת מתגים, מערכת יניקה לחומרי ניקוי, מנוע בעל אמינות גבוהה וכדומה.

  הדרך הטובה ביותר לבחור מכונת שטיפה היא להתייעץ עם מומחים
  מכונת שטיפה בלחץ מים היא השקעה רצינית. אם אתם מעוניינים בכך שהיא תשרת אתכם לטווח הארוך ותחזיר את העלויות, כדאי להתייעץ עם צוות המומחים של חברת ר.ת. סחר מכונות שטיפה. הצוות של החברה מספק ייעוץ טלפוני ללא עלות, והוא מאפשר לכם לבצע את הבחירה הטובה ביותר ברוגע ובלי לחץ. כבר בשיחה הראשונית תוכלו לבחון את האפשרויות השונות העומדות לרשותכם, ולקבל החלטה באופן מושכל.
rt3
שתף בפייסבוק
שתף בוואטספ
התייעצות עם נציג בחינם!